Polityka prywatności

Sklep Internetowy www.ftoys.pl szanując prawo do prywatności Klientów Sklepu, przedstawia swoje stanowisko w sprawie gromadzenia, przetwarzania i wykorzystania informacji o Klientach Sklepu.

 

1.Baza Danych Sklepu
Baza Danych Sklepu zawiera dane na temat przeprowadzanych transakcji oraz towarów, które są oferowane w Sklepie. W bazie Sklepu przechowywane są również dane na temat Klientów korzystających ze Sklepu (imię, nazwisko, adres , adres email oraz numer telefonu) służące do realizacji składanych przez nich zamówień.

2. Przetwarzanie danych osobowych Klientów
Podmiotem odpowiedzialnym za przetwarzanie danych osobowych jest F-Toys s.c. z siedzibą w Lublinie, 20-704, ul. Wojciechowska 9A, który jest właścicielem Sklepu. Powierzone Sklepowi dane osobowe Klientów traktowane są ze szczególną troską o ich bezpieczeństwo. Zakres ich przetwarzania obejmuje wyłącznie działania niezbędne do obsługi i realizacji zamówienia, płatnosci, utrzymania relacji z Klientem oraz otrzymywania informacji o charakterze marketingowym.Baza Danych Sklepu zawiera dane na temat przeprowadzanych transakcji oraz towarów, które są oferowane w

Z uwagi na powyższe dane osobowe naszych Klientów mogą zostać przekazane do współpracujacych ze Sklepem firm kurierskich (np. DPD, Poczta Polska), które używają danych wyłącznie do realizacji zamówienia i płatności za dostarczoną przesyłkę. Usługodawcy nie gromadzą przekazanych im danych personalnych klientów F-Toys do swoich własnych celów.

Powierzone Sklepowi dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa:
- Ustawie z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926, z późn. zm.)
- Ustawie z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z poźn. zm.) -rozporządzeniu z dnia 29.0.04 r. Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne, służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz.1024).

Każdy Klient ma prawo do wglądu, modyfikacji i usunięcia swoich danych osobowych. Zmiany danych osobowych można dokonać po zalogowaniu się na swoje konto. 

Powierzane Sklepowi dane osobowe nie są udostępniane ani odsprzedawane podmiotom trzecim.

3. Lista Newsletter

Sklep prowadzi listę newsletter. Rejestracja w Sklepie nie oznacza zgody na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym wysyłanych przez F-Toys. Aby otrzymywać newsletter należy podczas rejestracji lub w panelu klienta zaznaczyć odpowiedni checkbox.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl