Kategorie blog
Innowacyjne masażery prostaty XPander
Innowacyjne masażery prostaty XPander

XPANDER - Odkryj nową męską seksualność

Produkty Xpander to najnowsza generacja stymulatorów prostaty, które dają możliwość odkrycia na nowo swojej seksualności. Dzięki unikalnej w skali światowej technologii, produkt został obsypany licznymi nagrodami. Zarówno wtedy, gdy produkt jest używany w parze czy indywidualnie, Xpander pozwala na odkrycie nowych perspektyw przez wszystkich ludzi niezależnie od orientacji seksualnej.

Funkcja

Żaden mężczyzna nie musi już zazdrościć kobietom ich punktu G, ponieważ męski punk P dostarcza równie silnych i ekscytujących orgazmów.

Chociaż orgazm poprzez stymulację prostaty jest uważany za jeden z największych jaki człowiek może doświadczyć, większość ludzi nie doświadczyła orgazmu punktu P, ponieważ nic nie wiedzą o istnieniu tego wewnętrznego punktu stymulacji.

Innowacyjna technologia zastosowana w XPanderach jest wynikiem intensywnych badań nad męską seksualnością prowadzoną we współpracy z urologami i seksuologami. Unikalna funkcjonalność XPandera umożliwia zmniejszenie jego objętości o 50%. Dzięki temu umiejscowienie XPandera jest bardzo proste i absolutnie bezpieczne. Xpander natychmiast wraca do swojego normalnego rozmiaru, dając wspaniałe uczucie wypełnienia. Technologia XPandera jest kluczem do udanego życia seksualnego. Żaden inny produkt na rynku nie oferuje takich możliwości.

XPander function

Materiał

100% Silikomed®. Najlepsze produkty zasługują na najlepszy materiał! Xpandera możesz używać z ulubionym lubrykantem. Możesz bez żadnych problemów użyć nawet tych na bazie silikonu.

Silikomed

X2  Pionier

Odkryj świat stymulacji prostaty z pionierem z serii Xpander. X2 zapewnia idealną równowagę między stymulacją prostaty, odbytu i krocza. Odkryjcie niespotykany efekt Xpandera indywidualnie lub w zabawie we dwoje.

X3 Specjalista

Xpander X3 to zaawansowany stymulator dla zaawansowanych użytkowników. Specjalna konstrukcja uchwytu z dodatkową strukturą pozwala na dodatkową stymulację sterowaną ruchem ciała. Dzięki technologii „3 ramion”, użytkownik doświadcza jeszcze bardziej intensywnego efektu Xpandera.

X4 + Ekspert

Z X4 +, odkrywamy zupełnie nowe wymiary stymulacji prostaty, a to dzięki mini wibratorowi. Połączenie niesamowitej konstrukcji Xpandera z najnowszą technologią wibratorów, stworza niepowtarzalny efekt Xpandera.

Wszystkie produkty XPander kupicie tutaj

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl